Usługi

USŁUGA REGRANULACJI

Oferujemy regranulację odpadów powierzanych przez klientów. Pracujemy na wysokiej klasy maszynach marek EREMA oraz STARLINGER.

Nasz park maszynowy umożliwia nam dostosowanie do potrzeb klienta pod względem wydajności i jakości produktu finalnego.

Cena usługi ustalana jest indywidualnie, w zależności od rodzaju i formy dostarczonego tworzywa.

USŁUGA MIELENIA

Oferujemy usługę mielenia tworzyw sztucznych z różnych odpadów na dowolne wielkości.

PRODUKCJA FOLII

REGRANULATY

Nasza oferta obejmuje regranulaty PP: czarny i kolorowe (niebieski, zielony, szary, żółty) oraz regranulaty i aglomeraty LDPE, PE (rozdmuchowe, wtryskowe), przemiały PE, PP, PS (kolory i mix kolorystyczny).

W stosowanym przez nas procesie technologicznym uzyskujemy regranulat charakteryzujący się czystością i powtarzalnością. Wszystkie regranulaty produkowane są z czystych poprodukcyjnych odpadów.

Przedstawione regranulaty to produkty typowe, na życzenie klienta możemy odpowiednio modyfikować parametry tworzyw dzięki odpowiedniemu przygotowaniu surowca, doborowi dodatków, wypełniaczy itd.

INNOWACYJNY RECYKLAT PP/SZNUREK (RPPS)

W naszej ofercie dostępny jest również innowacyjny recyklat PP/sznurek (RPPS) w kolorze czarnym, białym oraz bezbarwnym. Jest produkowany według wdrożonej w firmie innowacyjnej technologii recyklingu materiałowego polimerów termoplastycznych w ramach projektu unijnego z poddziałania 3.2.1 „Badania na rynek/Inwestycje w miastach średnich” Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój na lata 2014-2020.

To regranulat o wysokiej jakości fizyko-chemicznej. Dzięki zaadaptowaniu innowacyjnego ekologicznie parku maszynowego z zakupionymi w ramach ww. projektu nowoczesnymi i wydajnymi maszynami do recyklingu tworzyw sztucznych, otrzymywany regranulat charakteryzuje się pełnowartościowym składem.

SPRZEDAŻ CZĘŚCI I MASZYN

USŁUGA TRANSPORTOWA

Oferujemy usługi transportowe najwyższej jakości na terenie całego kraju.
W swojej ofercie posiadamy samochód ciężarowy RENAULT PREMIUM.

Długość: 8,2 m
Szerokość: 2,5 m
Wysokość: 2,8 m
Ładowność: 15 000 kg

SORTOWANIE KOLORYSTYCZNE TWORZYW