Usługi

USŁUGA REGRANULACJI

Oferujemy regranulację odpadów powierzanych przez klientów. Pracujemy na wysokiej klasy maszynach marek EREMA oraz STARLINGER.

Nasz park maszynowy umożliwia nam dostosowanie do potrzeb klienta pod względem wydajności i jakości produktu finalnego.

Cena usługi ustalana jest indywidualnie, w zależności od rodzaju i formy dostarczonego tworzywa.

USŁUGA MIELENIA

Oferujemy usługę mielenia tworzyw sztucznych z różnych odpadów na dowolne wielkości.

REGRANULATY

Nasza oferta obejmuje regranulaty PP: czarny i kolorowe (niebieski, zielony, szary, żółty) oraz regranulaty i aglomeraty LDPE, PE (rozdmuchowe, wtryskowe), przemiały PE, PP, PS (kolory i mix kolorystyczny).

W stosowanym przez nas procesie technologicznym uzyskujemy regranulat charakteryzujący się czystością i powtarzalnością. Wszystkie regranulaty produkowane są z czystych poprodukcyjnych odpadów.

Przedstawione regranulaty to produkty typowe, na życzenie klienta możemy odpowiednio modyfikować parametry tworzyw dzięki odpowiedniemu przygotowaniu surowca, doborowi dodatków, wypełniaczy itd.

INNOWACYJNY RECYKLAT PP/SZNUREK (RPPS)

W naszej ofercie dostępny jest również innowacyjny recyklat PP/sznurek (RPPS) w kolorze czarnym, białym oraz bezbarwnym. Jest produkowany według wdrożonej w firmie innowacyjnej technologii recyklingu materiałowego polimerów termoplastycznych w ramach projektu unijnego z poddziałania 3.2.1 „Badania na rynek/Inwestycje w miastach średnich” Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój na lata 2014-2020.

To regranulat o wysokiej jakości fizyko-chemicznej. Dzięki zaadaptowaniu innowacyjnego ekologicznie parku maszynowego z zakupionymi w ramach ww. projektu nowoczesnymi i wydajnymi maszynami do recyklingu tworzyw sztucznych, otrzymywany regranulat charakteryzuje się pełnowartościowym składem.

SPRZEDAŻ CZĘŚCI I MASZYN

USŁUGA TRANSPORTOWA

Oferujemy usługi transportowe najwyższej jakości na terenie całego kraju.
W swojej ofercie posiadamy samochód ciężarowy RENAULT PREMIUM.

Długość: 8,2 m
Szerokość: 2,5 m
Wysokość: 2,8 m
Ładowność: 15 000 kg

SORTOWANIE KOLORYSTYCZNE TWORZYW

Oferujemy sortowanie optyczne dla klientów posiadających materiał do segregacji pod względem kolorystycznym.
Pracujemy na wysokiej klasie urządzeniach marki MEYER.

Nasz park maszynowy umożliwia bardzo elastyczny układ sortowania pod względem kolorystycznym różnych tworzyw sztucznych, a sortownik optyczny firmy MEYER, z łatwością dostosowujemy do różnych potrzeb klientów, ze względu na łatwość obsługi i dużą intuicyjność pracy.

W przypadku chęci zakupu maszyny zapraszamy do kontaktu.